اجاره پانسیون در قشم

اجاره پانسیون در قشم

Qeshm, Iran

اجاره پانسیون در قشم

120,000هزار تومان تومان

كد ملك :

 SBM-5364-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

تعداد حمام

1

پاركينگ

1

شرح

اجاره پانسیون در قشم

مجموعه ی ما سعی دارد طبق نیاز های همه هم وطنان اقامتگاه های مورد نظر را در دسترس مسافران قرار دهد. قشم توریست برای همه اقشار جامعه آماده ی خدمت رسانی میباشدو اجاره پانسیون در قشم نیز از جمله مواردی است که تیم قشم توریست برای مسافران در نظر گرفته است.

تصاویر اجاره پانسیون در قشم

اجاره پانسیون در قشم

اجاره پانسیون در قشم


اجاره پانسیون در قشم

اجاره پانسیون در قشم


اجاره پانسیون در قشم

اجاره پانسیون در قشم

توضیحات این واحد جهت اجاره پانسیون در قشم

این پانسیون دارای متراژ حدود 60 متری و در نزدیکی مراکز خرید و در مرکز شهر قرار دارد. واحد واقع در طبقه ی اول قرار دارد و آسانسور و پارکینگ از امکانات این پانسیون در قشم به شمار میرود.اقامتگاه دارای یک اتاق دارای یک دو عدد تخت تک نفره میباشد.آشپزخانه این واحد مجهز بوده و دارای یخچال ، اجاق گاز،هود و سرویس برای سرو دو نفر موجود است.ظرفیت این اقامتگاه دو نفر بوده که در صورت پرداخت هزینه برای تعداد نفرات اضافه میتوان ظرفیت پانسیون در قشم را 4 نفر در نظر گرفت که سرویس خواب نیز برای نفرات اضافه در نظر گرفته شده است.سالن این واحد بزرگ میباشدو کف آن دارای فرش و فاقد مبل راحتی است.سرویس بهداشتی و حمام مجزا از هم میباشند.

درباره موقعیت این پانسیون درقشم

این پانسیون در قشم حدود 60متر مربع و واقع در طبقه ی اول است که آسانسور و پارکینگ دارد و بزرگترین مزیت این پانسیون نزدیکی به مراکز خرید و در مرکز شهر قرار دارد.این واحد برای کسانی که قصد اقامتی کوتاه مدت برای  اجاره پانسیون در قشم را دارند مناسب است.

ظرفیت این واحد جهت اجاره پانسیون در قشم

ظرفیت این واحد جهت اجاره پانسیون در قشم دو نفر تعیین شده است که چون سالن این پانسیون بزرگ است ظرفیت تا 4 نفر یا حتی بیشتر از چهار نفر را میتوان در نظر گرفت.شما با پرداخت هزینه برای نفرات اضافه میتوانید برای 4 نفر جهت اجاره پانسیون در قشم از این پانسیون استفاده کنید.

فضای خواب این اجاره پانسیون در قشم

این پانسیون دارای یک اتاق خواب با دو تخت تک نفره میباشد و سرویس خواب از جمله پتو وبالشت در این اتاق برای نفرات اضافی در نظر گرفته شده است.البته باید در نظر داشت که وجود نفرات اضافه باید از قبل با میزبان هماهنگ شود.

مقررات این اقامتگاه جهت اجاره پانسیون در قشم

وجود تعداد نفرات اضافی برای این پانسیون جهت اجاره پانسیون در قشم باید حتما با میزبان آن اقای غلامزاده هماهنگ شده و همچنین وجود سر و صدای بیش از حد بطوریکه باعث اذیت همسایگان شود مشمول جریمه شده و میزبان با متخلف به شدت برخورد خواهد کرد.

 

سایر املاک مشابه : سوئیت تک خواب          ویلا در قشم          ویلا استخردار

 

نظرات مسافران قبلی جهت پانسیون در قشم

مسافران قبلی نبودن مبلمان و وجود تخت تک نفره را نقطه ضعف این واحد دانسته اند.

مسافران نزدیکی به مراکز خرید و مرکز شهر بودن این پانسیون را نقطه ی قوت دانسته اند زیرا دسترسی به سوپر و نانوایی و غیره در فاصله ی کمتری از پانسیون قرار دارد.

اگر این واحد را انتخاب کرده اید و به انتخاب خود اطمینان دارید می توانید برای اجاره کوتاه مدت در قشم و دریافت راهنمایی های بیشتر همین لحظه باما تماس بگیرید

تماس باما: 09911444549

Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره پانسیون در قشم
Author Rating
51star1star1star1star1star

یادداشت

ملک روی نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سویئت در قشم