مقالات

بلیط قشم مشهد |‌ فرودگاه قشم

سفر به قشم

جزیره قشم یکی از بزرگترین جزیره های ایران و خلیج فارس است که در تنگه هرمز قرار دارد این جزیره طبیعتی بکر و زیبا دارد موقعیت جغرافیایی این جزیره به صورتی است که  در جنوب بندرعباس قرار گرفته است، از شمال به بندرعباس، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب غربی به جزیره ها ی ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک محدود می شود.از نظر آب و هوایی گرم و به دلیل جزیره بودنش مرطوب هم میباشد.از مکان های دیدنی این جزیره میتوان به جنگل های حرا، غارهای خوربس، تنگه چاهکوه، دلفین های آبی خلیج فارس، دره ستاره‌ها، جزایر ناز و غار نمکدان بناجعلی اشاره کرد که مدت زیادی است که گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

بلیط قشم مشهد

بلیط قشم مشهد

فرودگاه قشم

فرودگاه قشم فعالیت ساختمانی خود را در سال 1335 و فعالیت پروازی خود را در سال 1349 با دو پرواز در هفته از تهران به قشم و قشم به تهران  آغاز نموده است این فرودگاه در روستای دیرستان، در مرکز جزیره قشم قرار دارد .

فرودگاه قشم

فرودگاه قشم

بلیط هواپیما قشم

هم اکنون در فرودگاه قشم پروازهای داخلی به شهر های تهران. مشهد. شیراز. اصفهان و همچنین پرواز های خارجی به دبی و مسقط  دارد مثلا پرواز قشم تهران و بلعکس همه روزه با قیمت های حدود 250 تا 450 انجام میگیرد.  شما برای تهیه بلیط قشم مشهد و …  همه روزه میتوانید اقدام به خرید کنید ولی برای شهر هایی مثل اصفهان و شیراز به روزهای خاصی محدود میشود.

 

اجاره سوئیت در قشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سویئت در قشم