منزل دربستی قشم

منزل دربستی قشم

Qeshm, Iran

اجاره روزانه سوئیت لوکس در قشم, اجاره سوئیت قشم

140هزار تومان روزانه

 • منزل دربستی قشم
 • منزل مبله در قشم
 • منزل دربستی قشم
 • منزل دربستی قشم

كد ملك :

 RH-2017-12

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

2

تعداد حمام

2

پاركينگ

1

متراژ

120 متر

شرح

منزل دربستی قشم 

وبسایت قشم توریست تخصصی ترین و جامع ترین پرتال اجاره منزل دربستی قشم. برای اجاره منزل دربستی قشم می توانید از واحد های سایت دیدن کرده و پس از مطالعه ی کامل اطلاعات هر واحد و مشاهده تصاویر هر واحد بهترین انتخاب را برای منزل دربستی قشم داشته باید. اگر اطلاعات این منزل مبله در قشم را کافی نمی بینید می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان قشم توریست در هر لحظه ای از شبانه روز تماس حاصل نمائید.

تصاویر این منزل دربستی قشم

منزل دربستی قشم

منزل دربستی قشم


منزل دربستی قشم

منزل دربستی قشم


منزل مبله در قشم

منزل مبله در قشم


منزل دربستی قشم

منزل دربستی قشم

توضیحات این منزل مبله در قشم

این منزل دربستی قشم در یک ساختمان 4 طبقه و در طبقه سوم قرار گرفته است. دارای آسانسور می باشد. دارای دو اتاق خواب بوده که در هر یک از اتاق خواب ها یک تخت دو نفره قرار داده شده است. در اتاق خواب اول علاوه بر تخت دو نفره آینه کنسول بوده و کف اتاق موکت می باشد و اتاق دارای پنجره ای با ویوی بسیار زیبای ساحل می باشد که دارای پرده ی کنترلی می باشد. در اتاق خواب دیگر تخت دو نفره در نظر گرفته شده و کف اتاق هم فرش و هم موکتن م یاشد. در سالن پذیرایی لولس این واحد جهت اجاره منزل دربست قشم که یکی از بهترین واحد ها جهت اجاره منزل مبله در قشم می باشد یک دست مبلمان بسیار لوکس 8 نفره با طرح و رنگ لوکس قرمز خاکتری در نظر گرفته شده که با میز ناهار خوری واقع در آشپزخانه ی مجزای این منزل دربستی قشم ست بوده و زیبایی خاصی به محوطه داخلی ساختمان بخشیده است. سرویس حمام و دستشویی این منزل مبله در قشم مجزا بوده و فاقد سرویس فرنگی و وان هست. پارکینگ ساختمان طبقه همکف بوده و ظرفیت یک پارکینگ را داراست. با توجه به دو خواب بودن و داشتن 4 تخت خواب ظرفیت استاندارد واحد 4 نفر می باشد ولی این ظرفیت می تواند تا 8 نفر با وسایل در نظر گرفته شود. از جمله قوانین این منزل مبله در قشم نیاوردن حیوان خانگی به منزل می باشد و از نظرات مسافران قبلی رضایت از شیک بودن و تتمیزی واحد و فاصله کم از دریا و رفتار بسیار عالی میزبان می توان اشاره کرد.

درباره موقعیت این منزل دربستی قشم

این منزل مبله در قشم در طبقه سوم از یک ساختمان 4 طیقه واقع شده است و دارای آسانسوری با عملکرد عالی می باشد. فاصله ی بسیار کمی از مراکز مهم مهم تجاری قشم و مجتمع های تفریحی و دریا داشته و شما با اجاره این منزل دربستی در قشم از نظر موقعیت انتخابی عالی خواهید داشن.

ظرفیت این منزل دربستی قشم

ای منزل دربستی در قشم با توجه به ظرفیت استاندارد 4 نفری آن امکانات کامل رفاهی به جز تخت خواب برای تعداد 8 میهمان در نظر گرفته شده است و شما با پرداخت هزینه ی نفرات اضافه تا سقف 8 میهمان می توانید این منزل مبله در قشم را برای اسکان خود انتخاب نمائید.

فضای خواب این منزل مبله در قشم

برای فضای خواب این منزل مبله در قشم تعداد 4تخت خواب در هر یک از اتاق ها در نظر گرفنه شده است و همچنین برای تعدا نفرات اضافه تا سقف 8 میهمان وسایل خواب پتو و تسک و بالشت در نظر گرفته شده است. باید در نظر داشت که مهیا کردن وسایل خواب اضافه می باتیست از قبل با میزبان هماهنگ شود.

مقررات این اقامتگاه جهت منزل مبله در قشم

این واحد بسیار تمیز و لوکس می باشد و میزبان محترم این واحد جناب آقای امیری بسیار حساس به نیاوردن حیوانات اهلی و یا غیر اهلی به محیط ساختمان هستند. همچنین استعمال هر گونه دخانیات و برگزای میهمانی کاملا غیر مجاز بوده و شدیدا برخورد می گردد. قبل از برگزاری هر گونه مراسم می بایست با میزبان هماهنگی کامل انجام شود.

مضرات مسافران قبلی برای اجاره منزل مبله در قشم

این واحد جهت اجاره منزل دربستی در قشم مورد پسند اکثریت مسافران سخت پسند و لوکس پسند بوده است. جذابیتی بیشتر از لوکس بودن واحد موقعیت این واحد ارزیابی شده است و مسافران بسیار از موقعیت راضی بوده اند. همچنین رفتار بسیار عالی میزبان محترم این منزل مبله در قشم بسیار مورد پسند میهمانان این منزل بوده است.

 

املاک مشابه : سوئیت در قشم             سوئیت لوکس

 

 

برای اجاره منزل مبله در قشم همین حالا تماس بگیرید… شماره تماس  09911444549

Summary
Review Date
Reviewed Item
منزل مبله در قشم | منزل دربستی قشم | قشم توریست
Author Rating
51star1star1star1star1star

اطلاعات اضافی

 • Built In: 2003
 • Waterfront: Yes
 • Flooring: Ceramic Floor,Other
 • Waterfront Description:: Intracoastal Front,Ocean Access
 • View: Intracoastal View,Direct Ocean,Ocean View
 • Pets: Allowed
 • Parking: 2 Or More Spaces,Covered Parking,Valet Parking

یادداشت

ملک روی نقشه

اجاره سویئت در قشم