اجاره روزانه خانه در قشم

اجاره روزانه خانه در قشم

اجاره روزانه, اجاره روزانه خانه در قشم

150هزار تومان روزانه

كد ملك :

 RH-2017-07

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

تعداد حمام

2

متراژ

70 متر

شرح

اجاره روزانه خانه در قشم

مسافران گرامی که قصد اقامت چن روزه در جزیره ی زیبای قشم را دارند و هزینه های هتل برایشان سنگین است و قصد دارند برای اجاره روزانه خانه در قشم حداقل هزینه را داشته باشند وبسایت قشم توریست پیشنهاد های مناسب و مقرون به صرفه تری برای شما دارد.

عکس های اجاره روزانه خانه در قشم

اجاره روزانه خانه در قشم

اجاره روزانه خانه در قشم


اجاره روزانه خانه در قشم

اجاره روزانه خانه در قشم


خانه مبله در قشم

خانه مبله در قشم


خانه مبله در قشم

خانه مبله در قشم

توضیحات این واحد جهت اجاره روزانه خانه در قشم

این خانه مبله درقشم  دارای متراژ 85 متری و تک خوابه میباشد که در یک مجتمع دو طبقه ای واقع شده است.واحد مورد نظر در طبقه دوم واقع است و ویوی زیبایی به ساحل دارد.درباره محیط داخلی اقامتگاه میتوانیم بگوییم واحد دارای سالن با مبلمان 7نفره و کف سرامیک همراه با فرش ، تلویزیون ال سی دی،اتاق خواب دارای یک تخت دو نفره با کف سزامیک و همچنین اتاق دارای پنجره بزرگ که ویوی عالی رو به بیرون و ساحل دارد.سیستم گرمایشی اتاق و سالن رادیاتور و پکیج و سیستم سرمایشی آن کولر میباشد. سرویس حمام و دستشویی این خانه مبله در قشم مجزا بوده و فاقد سرویس فرنگی میباشد و حمام دارای وان است.آشپزخانه این اقامتگاه بسیار تمیز و شامل امکانات رفاهی از جمله سرویس مجهز حهت پخت و پز و امکانات آشپزی و سرو برای 4نفر را دارا میباشد.ظرفیت استاندارد این خانه مبله در قشم 2نفر بوده که برای نفرات اضافه تا سقف 4 نفر نیز میتوان امکانات در نظر گرفت.

درباره موقعیت اقامتگاه جهت اجاره خانه مبله در قشم

خانه مورد نظر در قشم جهت اجاره روزانه خانه در قشم دارای متراژ 85 متری و تک خوابه است که در طبقه ی دوم یک مجتمع دو طبقه ای قرار دارد.ویوی این اقامتگاه باعث تمایز این خانه مبله جهت اجاره روزانه خانه در قشم شده است. شما با اجاره این خان مبله در قشم از نظر موقعیت انتخاب عالی ای خواهید داشت و میتوانید در خانه ای رو به ساحل اقامت داشته باشید.

ظرفیت این واحد برای اجاره خانه مبله در قشم

ظرفیت استاندارد این خانه مبله در قشم 2 نفر تعیین شده است اما تعداد 4 نفر نیز میتوانند در این خانه مبله در قشم اسکان داشته باشند.

فضای خواب خانه جهت اجاره روزانه خانه در قشم

این خانه مبله در قشم دارای یک اتاق خواب بسیار دلباز و دارای پنجره ی بزرگ با نور گیری بسیار بالا میباشد.یک تخت دو نفره شیک نیز در اتاق خواب قرار داده شده است.اتاق خواب دارای سیستم گرمایشی رادیاتور میباشد.وسائل خواب جهت استراحت نفرات اضافه از جمله پتو،تشک، بالش مهیا شده است.

مقررات این اقامتگاه جهت اجاره روزانه خانه در قشم

میزبان این خانه مبله در قشم جناب آقای سلیمانی  به آوردن حیوانات خانگی حساس هستن و آوردن هرگونه حیوانات به محیط خانه شامل جریمه میشود.همچنین استفاده از قلیان و سایر دخانیات در خانه ممنوع میباشد.

نظرات مسافران قبلی برای اجاره خانه مبله در قشم

مسافران قبلی همگی از ویوی بسیار زیبای این اقامتگاه رضایت کاملی داشته اند و همچنین تمیزی و نظافت این واحد از جمله مزیت های آن به شمار میرود.

 

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره روزانه خانه در قشم | اجاره خانه مبله در قشم
Author Rating
51star1star1star1star1star

یادداشت

اجاره سویئت در قشم